Nette on the Road ? - Hradec Králové

Patrik Votoček

Nikdy jsem nepatřil mezi lidi, kteří si střeží své know-how tak, že ho mají zamčené v trezoru a zakopané kilometr pod zemí, aby jim ho náhodou někdo nesebral. Mám to spíše naopak, kdykoli se mě někdo zeptá a já vím, jak odpovědět, odpovím. Je tomu už něco přes rok od doby, kdy mě poprvé napadla myšlenka, že bych mohl své znalosti předávat dál trochu více. Zároveň pro mě přednášení bylo výzvou, které jsem se chtěl postavit. Rád totiž chodím na zajímavé přednášky a obdivuji přednášející. A tak jsem si řekl, že to zkusím taky. Odhodlával jsem se k tomu skoro rok, až sem se přece jen odhodlal…

Důležitou a hlavně zásadní vlastností přednášejícího je, že musí téma, o kterém přednáší, dobře znát a musí doopravdy vědět, o čem mluví. Zvolil jsem tedy Nette Framework, který denně používám v práci už několik let a mile rád ho rozšířím mezi další lidi. Znalosti a informace o aktuálních trendech jsou totiž při tvorbě webu důležitou součástí vývoje. A Nette Framework jde s dobou, takže využívá spoustu moderních postupů a technologií.

Proč ten název Nette on the Road ? ?

A proč je tam sakra ten otazník? Co to má jako být? Líbilo by se mi, kdyby to všechno nezůstalo jenom u jedné jediné přednášky a šlo to dál. Projet více měst, akcí nebo škol a příští rok (nebo možná ještě letos) zamířit i za hranice Česko-Slovenska. Šířit Nette Framework a s tím i zvětšovat komunitu kvalitních programátorů v komunitě, je přece dobrá myšlenka no ne? Teď aby se to všechno podařilo a mohlo se vyrazit dál.

#1 - Hradec Králové

Takže první((snad ne i poslední)) akce bude: - Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o. (mapa) - Hradec Králové - 19.1.2011 v 17:00 - učebna 206 - účast můžete potvrdit na Srazy.info nebo na Facebooku

Z hlavního nádraží se do areálu školy dostanete autobusem((i tím s klackama)) 1, 9, 28 na zastávku Hejrovského nebo 2 na zastávku Zimní Stadion.

« »