Programátor externista (pracovat můžete klidně z Ugandy)

Patrik Votoček

alt text

Okurková sezóna je ta tam. Práce přibývá a kofein už je na hranici svých možností (RedBull už nezabírá vůbec). A tak hledáme do teamu dalšího Nette programátora (externistu).

alt text

Jsme tak mladí, fit a krásní((no dobře - to byl pokus o vtip)). Máme rádi moderní technologie a to doopravdy hodně. Pracujeme, kdy chceme a odkud chceme (já mám rád 20:00-06:00 :-p ).Kofein, RedBull a pivo nám není cizí. To, že se oslovujeme “Óóóveliký šéfe” a “óóó můj milý padavane” snad ani říkat nemusím.

Používáme: - PHP 5.3.3 - MySQL 5.1 (v brzké době plánujeme přechod na dokumentové databáze MongoDB/CouchDB) - GIT - Apache 2.2.x (možná zkusíme NGINX) - Doctrine 2 - milujeme Nette 2 - zavádíme unit testování - každý názor je vyslyšen - PHP 5.2 a starší je pro nás sprosté slovo

Takže pokud ani jedno z toho, co jsem napsal výše NEznáte a NEmáte vůbec zájem pracovat s bandou závisláků na “Nette Frameworku”((doopravdy ho lovískujeme)), pošlete mi e-mail na votocek@aceit.cz a do předmětu uveďte “cvičená opice měnící kofein na OOP kód”. Nezapomeňte připojit svou nahou fotku i s chovatelem, který vás má na starosti. Jó a když tak si dejte šálek latté a přihoďte to, v co jste ho proměnili.

« »