29. #posobota McDrive(TM)

Patrik Votoček

Jak už to tak bývá. Když se pije tak přijde chvíle kdy je hlad. Vzhledem ke kvalitě obsluhy „U tří soudků“ (kam mimochodem už nikdy nepáchnu). Jsme se rozhodli že zkusíme strejdu Donalda v Edenu. Posilněni alkoholem jsme tu cestu pěšky zvládli překvapivě bez úhony. Když jsme dorazili na místo zjistili jsme že je tam poněkud delší fronta (strašně dlouhá).

Co nenapadne chytré programátory! Je tu přece McDrive™ a nikdo tam není. Tak jsme si stoupli k okýnku a čekali. Mno po chvilce už tam stál Borec (prostě jeden „vydavatelů“ jídla). Který nám sdělil že se objednává támhle u té bedny (asi o 20m dál). A že musíme být autem. Tak jsme začali imitovat auto. No neskočil nám na to.

Co teď? No tu frontu prostě stát nebudeme! A hele taxík! (10m od nás). Jdeme smlouvat! Projedete s náma za kilečko McDrivem? Po chvilce bylo jasno a @foglcz se usadil na místo spolujezdce a taxík se rozjel (bylo nás 5 – nevešli jsme se). Absolvoval obědnávku. Dojel k okýnku a začal dostávat objednané jídlo… …které druhým okýnkem podával nám ostatním… :-)

Dohrou bylo že si @dRaGeen objednal Roiala (nebo jak se to píše) ale neměl tam skoro žádnou zeleninu takže reklamace a vyměnila mu ho sama paní vedoucí!

« »